Вівторок 11 грудня 2018

121438616 Happy Easter 1 24

Увійти Зареєструватися

Авторизуватися

Логін *
Пароль *
Запам'ятати мене

Створити акаунт

Поля, помічені зірочкою (*) обов'язкові.
Справжнє ім'я *
Логін *
Пароль *
Повторіть пароль *
Email *
Повторіть email *

«Котнар-М» виготовляв кремовий лікер цілком законно

77На початку тижня в окремих ЗМІ з’явилась інформація, що ТзОВ “Котнар-М” використовує етикетки для вершкового лікеру, схожі на відомий подібний напій “Baileys”, який переважно виготовляють в Ірландії. За це Антимонопольний комітет України (АМКУ) оштрафував підприємство на досить солідну суму.

 “Ми виготовляли вершковий лікер цілком на законних підставах,”- заявив один із співзасновників підприємства.
У 2016 році фахівці ТзОВ “Котнар-М” на основі місцевого молока створили чудовий алкогольний лікер, який за смаковими якостями нічим не поступався аналогам з інших країн, скажімо Польщі чи тієї ж Ірландії. Причому, заарпатський напій принаймні у чотири рази дешевший, ніж іноземні. Перед початком його серійного виробництва лікер пройшов фахову дегустацію, державну реєстрацію і підприємство отримало відповідну ліцензію на його виготовлення за номером 68 строком до грудня 2019 року. Отже, Товариство цілком законно займалось його випуском та реалізацією.

Звичайно, компанія Ренд-Беліс, що є лідером на світовому ринку з продажу лікерів, не маючи можливості в чесній конкурентній боротьбі протистояти ТзОВ “Котнар-М”, шукало інші шляхи “приборкання” суперника і звернулось за допомогою в АМКУ із заявою, що закарпатці порушують антимонопольні вимоги й використовують їх бренд. А в Комітеті замість того, щоб захистити вітчизняного виробника, взяли й оштрафували підприємство на значну суму.
Зрозуміло, керівництво заводу не могло змиритись з такою ситуацією і звернулось до судових та правоохоронних органів з позовом за фактом заподіяння “Котнару-М” значних матеріальних і моральних збитків. Проти АКМУ було відкрито кримінальне провадження за номером 42018071060000052. Незабаром має відбутися судове засідання, де розглядатиметься ця справа. Саме з останнім пов’язують на підприємстві публікації в окремих ЗМІ неправдивої інформації. КМКУ, напевно, хоче “відбілити” себе напередодні судового слухання і сформувати відповідну суспільну думку.
 

Антимонопольний комітет був створений для контролю за конкуренцією на ринку і недопущення верховенства на ньому когось із виробників. Натомість, АМКУ, не зрозуміло чому, стало на захист іноземної компанії-монополіста, яка реалізовує Україні товар з 400 (!) відсотковою маржою. Чи можна собі уявити в цивілізованому світі, щоб за таких умов, скажімо, у США чи Європі, стали на захист українського експортера на шкоду власному виробнику? Однозначно, що ні. А у нас в державі, на жаль, все діє навпаки.
До речі, діяльність Комітету та його співробітників неодноразово була предметом обговорення в Кабінеті Міністрі та Адміністрації Президента України. Проте, видно, фахівці АМКУ з цього жодних висновків не зробили.

Додати коментар

Не дозволяються нецензурні слова!

Захисний код
Оновити

cc s 3

Контакти

Україна, Закарпатська область

м. Берегово.

Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон: (066) 915-41-57

 

Інформація

Копіювання інформації дозволяється тільки зі зворотнім посиланням.

Правила користування сайтом
Реклама на сайті

Copyright

© 2013 Всі права належать beregszasz.com.ua.

Дизайн і розробка: 

Сайт створено веб-студією Best-Studio

best-studio.com.ua

E-mail підписка

Ви маєте можливість підписки за допомогою електронної пошти.