Пароль *
Повторіть пароль *
Email *
Повторіть email *

ФК «Велика Бийгань» розписала мирову нічию з донецьким «Металургом» (Фото, Відео)

15 02 08 nagybegany metalurgdonetsk 3 3 1378 лютого, у рамках підготовки дублюючого складу донецького «Металургу», який проводить свій тренувальний збір на Закарпатті, була проведена товариська гра проти чемпіона першої ліги ФК «Велика Бийгань».

Вже перші хвилини матчу для гостей з Донецьку стали сюрпризом. Футболісти Бийгані настільки сильно розпочали гру, що на 10 хвилині рахунок матчу був 2:0 на користь команди з Берегівщини. Свої м’ячі у ворота «Металургу» забили Жаренко та Пейтер. Проте в середині тайму свій гол зуміли забити гості. Результативним ударом відзначився Єсаулов.

У другому таймі великобийганці реалізували пенальті, знову відірвавшись на два м’ячі. Цього разу гол у свій актив записав Григорович. Але втримати перемогу команді нашого району втримати не вдалося. Дві атаки донеччан немов блискавки вдарили по воротам ФК «В. Бийгань». На 65 хвилині Савчук зробив рахунок 3:2, але цього молодому форварду було мало і через хвилину він зрівняв рахунок.

На післяматчевому коментарі головний тренер «Металургу» (Ю21) Сергій Шищенко заявив, що обласна команда здивувала. Тим більш керманич зазначив, що пропущені м’ячі в перші десять хвилин вивели з рівноваги його підопічних.

Також слід зазначити, що донецький «Металург» знаходиться на восьмій сходинці у Чемпіонаті України серед команд U-21.

ФК «В. Бийгань» вже розпочинає повним ходом годуватися до Зимового кубку області, який стартує 15 лютого.

Відео: ФК «Металург» Донецьк

15 02 08 nagybegany metalurgdonetsk 3 3 01415 02 08 nagybegany metalurgdonetsk 3 3 005