Вівторок 11 грудня 2018

121438616 Happy Easter 1 24

Увійти Зареєструватися

Авторизуватися

Логін *
Пароль *
Запам'ятати мене

Створити акаунт

Поля, помічені зірочкою (*) обов'язкові.
Справжнє ім'я *
Логін *
Пароль *
Повторіть пароль *
Email *
Повторіть email *

Правила користування сайтом BeregszaszNews

Новини Берегова, Закарпаття, України

 

 

 

Заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади; порушення порядку, встановленого Конституцією України; заклики до погромів, підпалів, знищення майна, захоплення будівель чи споруд, насильницького виселення громадян; заклики до агресії або до розв'язування воєнного конфлікту.

Прямі та непрямі образи будь-кого, зокрема, політиків, чиновників, журналістів, користувачів ресурсу; дискримінація за національною, етнічною, расовою або релігійною приналежністю, а також шовіністичні висловлювання. Нецензурні висловлювання. Будь-яка образлива поведінка щодо авторів статей і всіх учасників ресурсу.

Реклама (не узгоджена з адміністрацією сайту BeregszászNews), комерційні повідомлення, а також повідомлення, які не мають інформаційного навантаження і не стосуються тематики ресурсу. Будь-які повідомлення та інші дії, які заборонені законодавством України.

Модерування коментарів:

Інтерактивні ресурси (коментарі) є постмодерованими. У випадку, якщо на те чи інше повідомлення надійшли скарги від користувачів, модератор читає повідомлення після їх розміщення на ресурсі.

Якщо модератор, прочитавши повідомлення, вважає, що воно порушує правила ресурсу, він має право видалити його. Кожен користувач так само може поскаржитися на коментар.

Якщо ви не згодні з рішенням модератора, ви можете написати у службу технічної підтримки, зазначеної в контактах сайту.

 

 

Підсумкові положення:

Редакція сайту залишає за собою право вносити зміни в ці правила. Зміни набирають чинності з моменту опублікування нової редакції правил на BeregszászNews.Адміністрація сайту може позбавити права користування сайтом учасника, який систематично порушує ці правила.

Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту.Адміністрація завжди готова взяти до відома побажання та пропозиції будь-якого учасника сайту щодо роботи ресурсу.Відповідальність за повідомлення та інший контент на BeregszászNews несе користувач, який їх розмістив.

З усіх питань, пов'язаних з роботою beregszasz.com.ua і розміщенням інформації на сайті, контактуйте з редакцією — Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">editor@beregszasz.com.ua.

 

При повному чи частковому використанні текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації beregszasz.com.ua гіперпосилання на сайт beregszasz.com.ua є обов'язковим.

cc s 3

Контакти

Україна, Закарпатська область

м. Берегово.

Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон: (066) 915-41-57

 

Інформація

Копіювання інформації дозволяється тільки зі зворотнім посиланням.

Правила користування сайтом
Реклама на сайті

Copyright

© 2013 Всі права належать beregszasz.com.ua.

Дизайн і розробка: 

Сайт створено веб-студією Best-Studio

best-studio.com.ua

E-mail підписка

Ви маєте можливість підписки за допомогою електронної пошти.